BAHÇE ŞEMSİYE

Bahçe Şemsiyesi

Kafelerde, restoranlarda, bahçe veya terasınızda gölgelendirme ihtiyacı duyduğunuz anda veya hafif yağmurlu havalardan korunmak için en pratik yöntemlerin başında bahçe şemsiyesi gelmektedir.

Gölgelendirme sistemleri arasında son derece ekonomik bir çözüm olan büyük boy bahçe şemsiyeleri, kullanıcılarını yaz günlerinde zararlı güneş ışınlarından, bahar aylarında ise hafif yağmurlardan korumaktadır. Özellikle plaj, havuz, restoran ve kafe gibi alanlarda tercih edilen büyük boy şemsiyeler son zamanlarda özellikle müstakil evleri olan kişilerin bahçe mobilyalarını tamamlayan önemli ürünlerin başında gelmektedir. Dekorasyon konusunda bahçe mobilyalarının vazgeçilmezi olan bu şemsiyeler kullanıldığında mekana son derece farklı bir hava vermektedir.

Bahçe Şemsiyesi

Genellikle açık alanlarda ve bahçelerde sizi dış etkenlerden koruyan şemsiye çeşitlerinden biridir ve el şemsiyelerinin aksine altına çok fazla kişinin rahatça oturabilmesi için 2 metreden büyük ölçülere sahiptir.  Bahçe şemsiyesi pek çok çeşitte üretilmektedir. Bahçe şemsiyesi modelleri hakkında detaylı bilgi ve bahçe şemsiyesi fiyatları için bizimle irtibata geçebilir veya şemsiye modelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bahçe şemsiyesi ayağı, mermer, beton veya plastik olabilir.

Restaurant Şemsiyesi & Cafe Şemsiyesi

Gün içerisinde birçok müşterinin zaman geçirdiği restoranınızda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz, mekanın konseptine uygun ve genelde normalde büyük boy şemsiye modelleridir. Restaurant şemsiyesi olarak kullanabileceğiniz modeller içinde en çok tercih edilen modelimiz teleskopik şemsiyedir. Özellikle şemsiye yedek parçaları sürekli kullanıma uygun olarak yüksek kalitede üretilir. Restaurant veya cafe şemsiyesi ihtiyaçlarınızı en ekonomik ve hızlı şekilde temin edebilirsiniz. Restaurant ve cafe şemsiyesi modellerimize logonuz firmanızın adı gibi istekleriniz basılabilmektedir.

Yandan Gövdeli Şemsiye

Gölgelendirme alanından en yüksek verimi alabileceğiniz modellerin başında gelmektedir. Yandan gövdeli şemsiye modelleri bakımından firmamız en fazla çeşit yandan gövdeli şemsiye üreten firmadır. Şemsiye gövdesinin yanda olması, şemsiye bölümünün açısının ayarlanabilmesi yandan gövdeli şemsiyelerimizin çok fazla tercih edilmesini sağlamaktadır. Bu modeller ampul şemsiye veya yandan direkli şemsiye olarakta adlandırılmaktadır.

Teleskobik Şemsiye

Orta direğinde olan çevirme kolu sayesinde rahatça açılıp kapanabilen, restoran ve cafe şemsiyesi olarak en çok tercih edilen şemsiye modelidir. Teleskopik şemsiye olarakta anılan bu mega şemsiye, lüks ve manuel seçenekleri ile üretilmektedir. İhtiyacınıza,  mekanınıza ve bütçenize uygun teleskopik şemsiye modelleri için bizimle irtibata geçiniz. Teleskopik şemsiye fiyatları konusunda üzülmeyeceğinizi garanti ederiz.

Otel Şemsiyesi

Otel, pansiyon, tatil köyü gibi mekanlarda kullanıma uygun olarak imal edilmiş şemsiyelerdir. Otel şemsiyeleri yoğun kalabalıklar, ani rüzgar değişimleri ve güvenlik ön planda tutularak ekstra güçlendirilmiş alüminyum profiller ve şemsiye kolları kullanılarak üretilir. Otel projelerine özel olarak adetli alımlar için istenilen renklerde alüminyum profiller kullanabilinir. Otel şemsiyesi çeşitlerinde genellikle sağlamlık ve güvenlik özellikleri aranırken UV korumalı ve su geçirmeyen dört mevsimlik ithal kumaşlı şemsiye tenteleri de çokça tercih edilmektedir.