Kamp Çadırları

Kamp Çadırları Tek odalı ve tek girişlidir. Kolay kurulabilir, kolay toplanabilir, kolay taşınabilir. Kamp çadırı yapısı sayesinde hafif yağmurlarda su geçirmez ve korumalı fermuarı vardır. Geniş havalandırma girişleri sayesinde iyi havalandırma sağlar. Çadır içinde ufak eşyaları koymak için eşya cebi bulunur. Kamp çadırın kurulumu çok daha kolaydır. Polietilen 1000d kumaş sayesinde daha dayanıklı zemine sahiptir. 4 mevsim kullanabilirsiniz. İç kısmı haşerat girişine karşı tüllü yapıdadır.
Kamp çadırı, festival çadırı, dağcı çadırı gibi her türlü çadır vardır. Çadır seçiminin daha kolay yapılabilmesi için çadırda kalacak kişi sayısını bilmek gerekmektedir. 2 kişilik çadır, 3 kişilik çadır, 4 kişilik çadır gibi açıklamalarına göre seçim yapabilirsiniz. Aileler için uzun süreli tatilleriniz / kamplarınız için aile boyu çadırlar. Ailenizle birlikte tatile ya da kampa gidiyorsunuz ve tüm aile için rahat bir kullanım alanına sahip 1 odalı, 2 odalı ya da 3 odalı bir çadıra ihtiyaçınız var. Kolay kurulan çadırlar yalnızca 2 saniyede kurulan çadırlar.

Sık sık kamp yapıyorsunuz ve kamp yaparken yerinizi sürekli degiştiriyorsunuz. Kolay kuruluma sahip bir çadıra ihtiyacınız var. Kolay kurulum çadırlarımız sürekli aynı yerde kalmayan gezici kampcılar için oldukça uygundur. Uzun süreli kamplar için doğa yürüyüş çadırı uzun süreli kamplar için doğa yürüyüş çadırlarını tavsiye edebiliriz. Hafif ve kompakt aynı zamanda da rüzgara ve kara dayanıklı bir çadıra ihtiyacınız var. O zaman dayanıklı hafif kullanımı ve taşıma kolay doğa yürüyüş çadırlarını tercih edebilirsiniz. Gölgelik oturma alanı çadırları ise doğa sporları yaparken kısa süreli dinlenmeler için kullanabileceginiz çadır türledir.
Detayli bilgi için arayınız..