Stor Tente

Stor Tente Güneşi tam karşıdan alan cepheler için ideal bir çözümdür. Kullanılan kumaşa göre güneşi önlerken seyir zevkinizden vazgeçmeden kapama yapmak mümkündür.  Ayrıca şeffaf branda malzeme ile kış ayları için otomatik ve manuel açılıp kapanabilen dekoratif ve kullanışlı kapalı mekanlar kurmak mümkündür.
Kullanılan  kumaşa  göre  güneşi önlerken  seyir  zevkinizden  vazgeçmeden  kapama  yapmak mümkündür.  Ayrıca isteğe bağlı şeffaf branda  ile yapılabilir.
Mekanınız’dan cam gibi şeffaf branda ile manzaranızı bozmadan  keyfinize Bakabilirsiniz.
Galvaniz boruya salılan hareket eden bir sistemdir.Galvaniz Paslanmaz Boru Sayesinde daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor.
İsteğe bağlı olarak otomatik ve elle açılıp  kapanabilen tente sizin kontrolünüzde  şık modern kumanda sayesinde oturduğunuz yerden yönetebilirsiniz.5 yıl garantili Somfy marka motor sayesinde gözünüz arkada kalmayacaktır. dekoratif ve  kullanışlıdır.
montajı basit ve kolaydır,mekanınıza estetik katacaktır
sizin kontrolünüzde otomatik kumanda sayesinde oturduğunuz yerden yönetebilirsiniz.
Yağmur suyu ve güneşe karşı etkilidir.Akrilik kumaş kataloglarında sizin mekanınıza tasarımınıza uyacak renkler mevcuttur.5 yıl Solmaya  garantili ithal akralik kumaşlar sayesinde tenteniz daha uzun ömürlü ve canlı kalacaktır.
İsteğe bağlı olarak Pvc branda polyester tercih edebilirsiniz.
İsteğe bağlı olarak mekanlarınızı yansıtan resimlerden dijital baskı olarak stor tente’ye yapıyoruz. profesyonel  Grafikerimiz sayesinde  tasarımını isteğinize bağlı ücretsiz yapıyoruz.
Stor tente mekanınıza estetik katacaktır.Stor tente montajı basit ve kolaydır.Sizinde mekanınıza güneş yağmur geliyorsa hemen kervan tenteyi arayın çözüm bulalım.Size yardımcı olalım.+90 212 415 85 83 – veya www.kervantente.com web  sitemizden bize mail atın size yardımcı olalım.